644a7a7633732

TORIE

Adresa: Vančurova 25, Brno
Preferovaný styl: Abstract, fineline, floral
Instagram: Torie.tattoo

644a7a7633732

TORIE

Adresa: Vančurova 25, Brno
Preferovaný styl: Abstract, fineline, floral
Instagram: Torie.tattoo

644a7a7633732

TORIE

Adresa:
Vančurova 25, Brno
Preferovaný styl:
Abstract, fineline, floral
Instagram:
Torie.tattoo

Recenze

Jela jsem za Torie až z Ostravy pro svoje první tetování podle fotky. Uklidňovala mě už přes zprávy, že se nemusím bát. Na živo to bylo ještě více uvolněné, moc přátelská atmosféra, nic nebyl absolutně problém, všechno jsme do detailů vyzkoušeli a probrali. Možná proto už uvažuji i o dalším tetování a to jsem se tak zbytečně bála :).
Tereza Lörincová, Více recenzí

Z mé druhé návštěvy odcházím stejně nadšená a spokojená jako po té první. Z Prahy jsem si nepřijela jen pro krásné tetování, ale také na milý a moc příjemný pokec🌷🩷. Viky připravila několik krásných návrhů ze kterých bylo opravdu těžké jeden vybrat. Poradila s barvou, velikostí i umístěním tetování tak, aby ladilo k těm ostatním. Neskutečná ochota a trpělivost. A výsledek? Je to prostě boží!!! Moc děkuju a už se těším na další návštěvu🌷🫶🏼

Adéla Rottenbergová, Více recenzí

Nejlepší, v Praze měla nádherný a příjemný salón, věřím tedy že v Brně to není jinak. Za dva roky jsem od Torie nasbírala 14 tetování a VŽDY naprostá spokojenost. Kromě úžasné tatérky je ale i velmi sympatická holčina, proto návštěva pro mě byla vždy jak příjemný pokec s kámoškou.🫶🏻 Myslím že budu mluvit za více lidí, když řeknu, že nám v Praze moc chybíš.🫶🏻

Kristýna Nováková, Více recenzí

Sedm tetování od Torie podle mě jasně hovoří o maximální spokojenosti a důvěře v tatérku. Obrovská ochota a trpělivost při tvorbě a úpravě návrhů, zároveň i moc příjemné prostředí a atmosféra. Rozhodně doporučuji, ať už se chystáte na úplně první tetování a nebo chcete rozšířit stávající počet. PS: Obrovská závist brňákům, že teď Torie tetuje u nich :))

Luboš Rauer, Více recenzí

Pár tetování mám již za sebou a mohu porovnat přístup každého z taterů. Nikoho tak milého, jako je Torie, jsem nepotkala 🙏❤️ Vytvořila ve studiu přátelskou atmosféru, kde jsem cítila,že je tu jen a jen pro mě. Že máme dostatek času na promýšlení jakéhokoliv přání a nápadu na moje nové tetování. Nic nebylo problém. I když jsem byla u Torie v Praze, dokonce dvakrát, ráda si za ní zajedu i do “dalekého” Brna. Stojí to za to!

Petra Hnátová, Více recenzí