Ahoj, dnes tu mám rozhovor s Nelou Trojakovou, která nám o sobě něco poví. Nely pověz nám, co tě nejvíc baví a co tě fakt naplňuje?

Ahoj, rozhodně čtení, videa, horory a trapný klišé moje práce. Ta mě baví a naplňuje. Nikdy to tak nebylo, tak si to teď fakt užívám. Taky ráda vařím, vlastně než jsem dělala, co dělám teď, tak mě to i živilo, blbě, ale živilo. Kuchyň je dřina a je to nevděčná práce, přesto má sví kouzlo. Teď už je to jen můj koníček, ale kdoví. Třeba se k tomu jednou vrátím.

Super. Kdy si s tetováním začala a jaké bylo tvé první?

Moje první tetování? No to je hodně crazy. Nechala jsem si vytetovat Elišku do diamantu na ruce s datem našeho seznámení 9/6/2014. Naštěstí jsme spolu pořád. Bylo mi tenkrát 18. Poctivě jsem na ten věk čekala.

2D7B0A4E D715 4EEF A92B EC845E7A9992

Co na tetování říkají tví blízcí?

Vím, že mamka moc šťastná nebyla, protože jsou sourozenci taky celý počmáraný. Nakonec se jí to líbilo a už to neřešila. Dokud jsem nezačala s facetattoo. Teď už to ale taky neřeší.

A to bylo jaké tetování?

Moje první face tatts byli tři tečky pod okem, což mělo symbolizovat ,,mi vida loca” neboli můj šílený život. A malinké peříčko na spánku, ze kterého je teď tulipán.

D07D7852 544B 4104 A09A EE9272F0B6FB

Máš i nějakou kérku s vtipným příběhem?

Nějaký rok zpátky jsme se smáli hlášce ,,mňam do píči” nechala jsem si tu hlášku vytetovat. Naštěstí ne na obličej, ale na výstižné místo. Tak ještě, že nechci děti.

Wow, to je fakt hodně originální a. Víš kolik jich máš a kolik si za ně dala?

Ani nevím kolik kérek mám. Vůbec to nepočítám. Spíš mám nové a nové termíny. Chci být celá, ruce, nohy, záda, mám ještě co dělat.

Kolik mě to všechno stálo nemám páru. Podepsalo se mi na tělo hodně taterů od amatérů po profíky. Nejradši jsem měla jednu holčinu z Brna, která jezdila do Chomutova tetovat po kavárnách. Milovala jsem to už jako ten rituál. Dali mi kafe a ona jela free hand. Prostě mi nakreslila růži, udělala jednu opravu po nezkušeném klučinovi a udělala mi maják. Byla asi ze všech nejdražší. Pamatuju si, že ta růže stála 4500. Dohromady co mám na těle odhaduji do 25k, ale je mi to jedno, kolik to stojí, prostě to miluju a ničeho nelituju.

C83BE15B BACE 403E 84D9 156963EC6B4D

Když si se dříve živila vařením a teď je to tvůj koníček, jaké máš tedy oblíbené jídlo?

Moje oblíbené jídlo? Nejhorší dotaz všech dob. Nechápu, jak někdo vždy s jistou vystřelí ,,svíčková!” ,,pizza!” Jak jako? Já miluju všechno a jím víc než ze sebe vydám. Jídlo je můj život a mně život chutná. Zrovna 1.8 jdu na novou kérku a nechám si udělat sushi rolku! Protože, proč ne?

Máte s Eliškou nějakého mazlíčka?

Mazlíčka máme, jmenuje se Muffin a je to králík, beránek. Jsou mu 4. Máme ho z chovu kousek od Žatce. Miluje lidi a zvířat se bojí. Chtěli bychom mu pořídit parťáka, ale nevím, aby ho nekleplo. Žije volně bez klece, takže kolikrát když má svůj den a usmyslí si, že může vše, sbíráme všude bobečky.

A3F5C8A8 6669 4C94 BC3B C1318B56AFEF

Co tvá oblíbená hudba?

Hudba to je jako to jídlo. Když jsem sama poslouchám Country. Baví mě to starý americký i ty nový. Zrovna si ujíždím asi na 15letym klukovi. Je geniální. Eminema žeru, je to bůh. Stejně ale miluju rokáč nebo starý songy od BMTH nebo Asking Alexandria. Českej rap, fakt mi nevadí nic. Žeru i Bendiga, i když romsky neumím, leda tak celou píseň ,,Me tut užarav”  jinak ani ň. A to je můj otec cigán jako poleno.

Co třeba tvůj styl oblékání? Někde jsem zahlédl video, že tě chtěl někdo obléct jinak.

Chtělo to trochu recese, drzosti a odvážnosti. Můj styl samozřejmě nikdo nemění a už vůbec ne, můj šéf. Chtěl to zkusit, ale nevyšlo to. Já jsem, prostě hulvát. Módě nerozumím, koupím si co se mi líbí a myslím, že se oblíkám obyčejně. Nosím především pánské věci. Teda, mladší by už oponovali, že gender v oblečení vlastně není. Takže to neřeším. Ale kalhotky, ty mi nenavlíkne nikdo a nikdy. Nosím trenky už od dětství, kradla jsem je bráchovi. Jinak jsem samozřejmě žena až na ty hadry a hluboký hlas.

Je ještě něco co bys o sobě chtěla říct nebo něco vzkázat čtenářům?

To zní hrozně vážně, jako kdybych měla něco předat světu, a můžou mi to kdykoliv vmetnout do tváře. Tak asi, že tetovaní nemusí mít význam. Prostě, když se ti to líbí, zkéruj se, jak chceš. Je to naše tělo. A taky, že se těším na to, že budu stará, seschlá a kérky se mi budou slívat do barevný kaluže. Protože jestli se toho dožiju, budu ráda, že si přečtu noviny.

8FFE9BD2 9F0C 451A 8DF5 681B5C615617

Tak to je parádní tečka. Nely já ti hrozně děkuji za tento naprosto úžasný vyčerpávající rozhovor. Zasmál jsem se jak už dlouho ne a jsem moc rád, že sem tě mohl poznat.

Pokud chcete o Nelči vědět ještě víc, tak jí podpořte na jejím HEROHERO, kde najdete plno skvělých věcí.

Odkaz na TikTok video: https://vm.tiktok.com/ZGJ4soeb7/